Правова освіта вчителів

Ефективність правового виховання учнів залежить від цілеспрямова-ної та систематичної роботи вчителів, класних керівників по підвищенню правової культури. Правове виховання вчителів у школі нерозривно зв’язане із законом «Про освіту». Метою ж освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого вибору професії, життєвої позиції.

Вчителі школи підвищують свій правовий рівень на педагогічних радах, де розглядаються питання правового виховання, семінарах класних керівників, при отриманні правових консультацій, на зустрічах з лікарями, робітниками правоохоронних органів.

Правова освіта батьків

При організації і проведенні правового виховання батьків, яке в школі здійснюється в рамках батьківського всеобучу безпосередньо класними, ми виходимо з того, що в ст.61 Кодексу законів України про сім’ю та брак говориться, що батьки мають право та зобов’язані виховувати своїх дітей, турбуватися про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, готувати їх до праці. Батьківські права не можуть здійснюватись врозріз з інтересами дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 334

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.