Пройшов І етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні з самого ранку у міському парку ім. Декабристів проходив І етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("джура"). Учасниками стали 4 команди з міських закладів середньої освіти. Наша команда була наймолодша за віком (6-9 клас), але гідно змагалася на рівних із конкурентами значно сильнішими та дорослішими (8-10 класи).

Цьогорічний склад рою склали: Олександр Моляка (ройовий), Максим Сула (хорунджий), Євген Кульбачний, Дарія Корецька, Єлизавета Безпала, Наталія Степаненко та Владислав Панитенко. Усі вони пройшли шлях у 8 етапів - стройова підготовка "Впоряд", творчий конкурс "Ватра", знання історії "Відун", надання першої домедичної допомоги "Рятівник", стрільба з пневматичної зброї, орієнтування на місцевості, квест, перетягування линви.

І хоч ми посіли 4 місце, та настрій нам це не зіпсувало. Окрім того, рій "Січ" (наша команда) отримала грамоти за І місця у етапах "Відун" (знання історії) та "Рятівник" (надання першої домедичної допомоги), ІІ місце у конкурсі-звіті "Добре діло".

/Files/images/2018-2019_nr/photo_2019-05-16_18-50-08.jpg

Також, наша школа удостоїлася грамоти Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роївсередньої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Грамотою за підготовку рою "Січ" був нагороджений керівник рою, заступник директора з навчально-виховної роботи Юрченко Антон В'ячеславович.

Адміністрація школи висловлює подяку за допомогу в підготовці рою до участі вчителю української мови та літератури Чупаку О.Й., вчителю музичного мистецтва Василенко О.М., вчителю фізичної культури Моці Б.Є.

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.