Пам'ятка для батьків на зимові канікули

Зимові канікули у 2018-2019 навчальному році триватимуть у період з 29 грудня по 13 січня включно!

З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальнихситуацій, дирекція школи просить Вас ознайомитись із правилами безпеки під час зимових канікул, з обов'язковим їх дотриманням. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правилбезпеки при:

- користуванні газовими та електричними приладами;

- не допускайте ігор з вогнем Вашою дитиною, не дозволяйте самостійно розводити багаття.

- не допускайте ігор на будівельних майданчиках та біля них;

- пам'ятайте: дорога та залізниця - не місце для ігор та безпечної поведінки.

Щоб уникнути електротравм, категорично забороняється: наближатися до обірваних проводів ближче 8 м.;залазити на опори ліній електропередач; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції. Обов'язково наголошуйте доньці чи синові (при відсутності дорослих вдома) про те, що не можна відкривати двері незнайомим особам.

Будьте особливо обережні біля водоймищ. Пам'ятайте: з водою не жартують! Не можна ходити по льодуякщо товщина льоду становить менше 15 см. Обов'язково наголошуйте дітям про небезпеку, яка чатує наних:

- у громадському транспорті;

- при поводженні з собаками та іншими тваринами (свійськими та дикими);

- Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху. Не дозволяйте доньці чи синові бути навулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчуваннядитини. Пам'ятайте про проблеми, які стоять перед сучасноюмолоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв'язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них). Особливо зверніть увагу на друзів дитини.

Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

Зверніть увагу на небезпеку поширення застудних захворювань та грипу в зимовий період. Особливу увагузвертаємо на поведінку дітей під час зимових свят (недопущення використання дітьми петард та іншоїпіротехніки) та ін.

Будемо щиро раді зустрічі з Вашою дитиною 14 січня, яка при доброму здоров'ї, не маючи ніяких проблем, знову сяде за шкільну парту.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.